Favori Sayfalarıma Ekle!

Yerden Isıtma, Isı Pompası, Merkezi Süpürge, Alüminyum Radyatör, Güneş Enerjisi, Fancoil, VRV Sistemleri

 

konerji ısıtma ve serinletme

Underfloorheating Systems for ENGLISH

RUSSIAN

MOLDOVİAN

ROMANIAN

 

"Daha Az Enerji ile , Daha Fazla Konfor , Daha Sağlıklı Yaşam Ürünleri "

     

Anasayfa

Hakkımızda

Referanslarımız

Markalar

İş Ortaklığı

İletişim

 
 Yerden Isıtma ve Avantajları / Dezavantajları
Yerden Isıtma Nasıl Yapılır ?
 Yerden Isıtma/Duvardan Isıtma Malzemeleri
 PexLIFE  EVOH Bariyerli Yerden / Duvar Isıtma
 PEXLIFE PEX-b Yerden / Duvardan Isıtma
 DANFOSS  PE-RT Isıtma / Serinletme Borusu
 Parke Altı Karbonik Isıtma
 Cami Isıtma Sistemleri
 Ayak Sobası / Halı Soba
 Balkon / Kış Bahçesi Isıtma
 LG /ARÇELİK Hava Kaynaklı Isı Pompası
 Hamam Isıtma Sistemleri
 Isı Pompaları Genel Kullanım
 Fan Coil Cihazları
 Elektrikli Isıtmalar İçin Termostatlar
 Sera / Bitki Kök Isıtma Sistemleri
 Duvardan Isıtma / Serinletme
 Elektrikli Radyatör / Havlu Radyatör
 Ürün ve Hizmet Broşürleri
 Kullanım ve Kurulum Klavuzları
 FUAR Etkinlikleri
 Isı Pompası Ne Kadar Elektrik Tüketir ?
 Sık Sorulan Sorular
 Kullanıcı Yorumları

 

danfoss döşemeden ısıtma , danfoss yerden ısıtma , danfoss ısıtma otomasyonu , danfoss infrared oda termostatı , danfoss kollektör

Konerji Mühendislik :

 

Borulu yerden ısıtma ,

Elektrikli yerden ısıtma ,

Duvardan ısıtma ,

Duvardan serinletme ,

Türk Hamamı ısıtması ,

Hava kaynaklı ısı pompası ,

Su kaynaklı ısı pompası

Toprak kaynaklı ısı pompası ,

Elektrikli havlu radyatör ,

Termik güneş enerjisi ,

Otel sıcak su sistemleri ,

Bitki kök ısıtma ,

Büneşten elektrik ,

Kış bahçesi ısıtılması ,

Kapalı balkon ısıtılması ,

Karbonik ısıtma ,

Ayna ısıtma ,

Ayna buğu önleme ,

Halı altı ısıtma ,

Parke altı ısıtma ,

Cami ısıtılması ,

Havuz çevresi ısıtılması ,

Havuz suyu ısıtılması ,

Spa ısıtılması 

 

DEVI Döşemeden Isıtma Sistemleri

DEVI ısıtma kablosu alanında faaliyet gösteren en büyük üretici firmadır.
DEVI ahşap, halı, seramik.. gibi her türlü döşemenin altında uygulanabilir.
Geliştirilmiş termostatlarımız sayesinde düşük enerji ile daha iyi konfor elde edebilirsiniz.

 

Danfoss'un Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümleri

Danfoss, yarının dünyasının daha az kaynak ile daha fazlasını yapmasına olanak sağlayan teknolojiler geliştirmektedir. Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü, ve hareketli makinelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ilave olarak şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 24.000 çalışanı ve müşterileri ile Danfoss günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.

 

KABLOLU ZEMİNDEN ISITMA SİSTEMLERİ

devi elektrikli ısıtma genel kullanım alanları

DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma Sistemi Uygulaması

DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma Sistemi Uygulaması son derece basit ve hızlıdır. Zemin betonunun üzerine ısı izolasyon malzemesi döşenir. Üzerine ince bir beton veya kum serilir ve ısıtma kabloları uygulanır. Kabloların arasına zemin sensörleri yerleştirilir. Uygulanan Isıtma Kabloları ve zemin sensörleri, duvarda sıva altı/üstü yerleştirilen termostatlara bağlanır. Böylelikle sistem kurulmuş olur.

Termostatların içinde ortam sıcaklığını algılayan ortam sensörü bulunur. Bu sensörler ortam sıcaklığını sürekli olarak ölçer ve termostata bildirir. Ortam sıcaklığı, termostat üzerinde ayarlanan sıcaklık değerine ulaşınca termostat, sistemi durdurur. Zemin sensörü ise zemin sıcaklığını sürekli ölçerek termostata bilgi verir. Zemin sıcaklığı 30°C’ ye ulaştığında termostat sistemi durdurur. Böylelikle zeminde rahatsız edici ve sağlığa zararlı derecede yüksek bir sıcaklık oluşmaz.

 

Stadyum çim ısıtması

stadyum çim ısıtma sistemleri

 

DEVI Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi


Danfoss’un ‘elektrikli döşemeden ısıtma sistemi’, döşeme altındaki şapın içerisinde bulunan ısıtma kabloları, sistemin bulunduğu mekanlardaki konfor sıcaklığını kontrol etmeyi sağlayan sensörler ve programlanabilen termostatlardan oluşuyor. Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi; ekonomik, çevreye duyarlı, estetik ve konforlu kullanımı ile tercih ediliyor.
 

 

Gemilerde Zeminden ısıtma

Seralarda Kök Isıtma

sera kök ısıtma

 


Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi kullanılarak; kapalı mekanların tamamı ısıtabiliyor. Aynı zamanda konfor ısıtması olarak banyo, mutfak, koridor gibi genellikle seramik ve benzeri malzeme ile döşenmiş alanlar da ısıtılabiliyor.

 

Banyo - Mutfak Islak hacim ısıtma

Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi kullanılarak; kapalı mekanların tamamı ısıtabiliyor. Aynı zamanda konfor ısıtması olarak banyo, mutfak, koridor gibi genellikle seramik ve benzeri malzeme ile döşenmiş alanlar da ısıtılabiliyor.

 

DEVI , yenileme yapılan yerler için tasarlanmış ince kablolu ısıtma şiltesinden , yeni tasarlanan ev , ofis ve endüstriyel binalar için geliştirilmiş toplam ısıtma kablolarına kadar geniş bir yelpazede , uzun yıllar uygulanmış ve denemiş çözümler üretmektedir.

 

Kar Buz engelleme sistemleri

kar buz engelleme sistemleri

 

DEVI ayrıca buz ve kar eritme konularında da dünya çapında çözüm üretmekte olup , özellikle soğuk mevsimlerde , yoğun araç trafiği olan yerler , yükleme rampaları , köprüler , garaj ve bina girişleri ile çatı alanlarının güvenli bir şekilde kalmalarını sağlamaktadır. Bundan başka boru ve saçaklarda buzlanmayı önleme çözümleri üretmekte , sera ve futbol sahalarının ısıtılmasını sağlamaktadır.

 

DEVI kar ve buz eritme sistemi, farklı tipte DEVI ısıtma kablo veya şilteleri, muhtelif termostatlar ve kurulum aksesuarlarından oluşur. Sistem, kar birikimi ve buzlanmanın istenmediği veya tehlike yaratabileceği her yerde güvenli bir ortam sağlar. Kullanım alanları arasında çatı, oluk ve dereler, araç ve yaya yolları, otopark girişleri, rampalar, merdivenler, köprüler, antenler, spor sahaları, boru sistemleri (ısı izleme), seralar, hayvan barınakları ve akla gelebilecek muhtelif yerler sayılabilir. Asfalt, beton, seramik, çeşitli çatı tipleri gibi birçok malzemeyle birlikte uygulama yapılmaktadır.
devi asfalt altı ısıtma
DEVI buz ve kar eritme sistemi, tam otomatik olarak çalışır. Buz ve kar eritme sisteminin kalbi Devireg™ 850, akıllı bir dijital termostattır.

Bu termostata bağlı olan ısıya ve neme duyarlı sensörler, kar birikimi veya buzlanma oluşacak koşulları otomatik olarak algılayıp bu bilgiyi termostata ileterek sistemin kendiliğinden devreye girmesini sağlar. Sistem yalnızca gerek olduğunda devreye girip çıktığı için enerji harcaması minimum düzeydedir. Kuru soğuk varsa (örneğin -20°C ancak ortamda nem ya da su yoksa), sistem devreye girmez. Sistemin diğer ana parçası olan ısıtıcı kablo/şilte, esnektir ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
yollarda kar buz eritme
Su, basınç, kabloya zarar vermez. Bir yolun altına uygulandığında, araçların kablo seviyesinde meydana getirdiği küçük hareketler kabloyu zedelemez. Uygulama alanlarında, kar küreme, tuz dökme veya ilave ısıtma gibi herhangi bir başka müdahaleye gerek yoktur.

 

Bitki kök ısıtma

kök ısıtma , bitki ısıtma

 

Esnek ve Estetik

‘Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi’, her türlü döşeme malzemesi altına rahatlıkla uygulanabiliyor. Esnek ve estetik bir çözüm olan uygulamada, mekanlarda sisteme ait tek ürün olarak termostat görünüyor. Böylece sistem, iç mimari tasarımı açısından farklı çözümler üretilmesine yardımcı olurken, yer işgal eden ve çoğu zaman görüntüyü bozan radyatörlere de gereksinim kalmıyor.
 

Hayvan Barınakları ısıtması

buzağlar için tabandan ısıtma

Sağlıklı Yaşam Alanı

Isınan havanın yukarı doğru hareket ettiği sistemde, iç mekanlarda döşemeden yukarıya doğru çok yoğun olmayan bir hava hareketi ile konforlu bir ısıtma sağlanıyor. Toz tanelerinin ortama yayılmasını önemli ölçüde azaltan yöntem, böylece astım ve alerji hastaları açısından sağlıklı bir ortam oluşturuyor.

 

 

istanbul havaalanı DEVI kablolu ısıtma

İstanbul Havaalanında 65000 mt Devı ısıtma kablosu kullanılmıştır.

 

Ekonomik

‘Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi’nde her mekana yerleştirilen termostatlar, mekanların sıcaklıklarını ayrı ayrı kontrol ederek minimum düzeyde enerji tüketimi sağlıyor. Ayrıca döşemeden ısıtma sistem, programlanarak istenilen zamanda istenilen bölgenin ısıtma kontrolü de sağlanabiliyor. Devilink, kablosuz merkezi kontrol sistemi ile tüm evin sıcaklığını tek bir noktadan kontrol imkanı sunuyor.
 

Konut ısıtma / Kış bahçesi ısıtma

kış bahçesi ısıtması


Uzun Ömürlü ve Çevre Dostu

DEVI Isıtma Kabloları, 20 yıl Danfoss garantisi altında, ömrü bina ömrüne eşdeğer şekilde ısıtma sağlıyor. Sisteme dışarıdan kesme, kopartma gibi bir müdahale olmadığı sürece yıllar boyu ilk kurulduğu gibi çalışıyor.
 

zeminden ısıtma kablosu


‘Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi’; doğaya kül, toz ve sera gazı gibi herhangi bir atık bırakmıyor. Danfoss Türkiye’nin tüm üretim tesisleri, çevresel etkiye duyarlı ve tüm fabrikalar BVQI çevresel kalite sertifikasına sahip.

 

 

   

devi kablolu yerden ısıtma , devi elektrikli zeminden ısıtma

 DEVI Elektrik Kablolu Döşemeden Isıtma

 a . Kablolu Otomasyonlu

 b . Kablosuz Otomasyonlu

   

ELEKTRİKLİ ZEMİNDEN ISITMA , kablolu yerden ısıtma , elektrikli ısıtma , banyo ısıtma , zemin ısıtma

DEVI KABLOLU ELEKTRİKLİ Döşemeden ısıtma sistemleri

Daireler, apartmanlar ve diğer kullanım alanları için gerekli olan tüm sertifikalara sahiptir.
Yüksek kalitesi, dayanıklı kablo yapısı ve yapılara uygun uygulama özelliği Devi'yi güvenilir yapan temel taşlarıdır.
Kablo; ısıtıcı direncimizin etrafını saran yalıtım malzemesi, onun etrafında 16 adet çelik tel ve üzerine sarılı folyo’dan oluşan ekran tabakası ve en son dış yalıtımından oluşmaktadır
DEVI Isıtma Kabloları, IEC Standartlarına göre üretilmektedir. Kullanıcıları bu standartlara aykırı tüm etkilere karşı korumaktadır.

 

devi ısıtma kabloları elektromanyetik alan korumalıdır.

Elektromanyetik Alan
Geçtiğimiz yıllarda manyetik alanın insan sağlığı üzerine etkisi konusu üzerinde çok durulmuştur. Yapılan bir çok araştırmadan sonra sağlığı tehdit edici herhangi bir risk bulunamamakla beraber, kablolarımıza kullanılan çift iletken tekniği ve ekstra blendaj tabakası ile kablolarımızdan yayılan Elektromagnetik Alan etkisi sıfıra yakındır.

DEVI Kablolu-Elektrikli yerden/zeminden ısıtma sistemleri :

DEVI , elektrikli yerden ısıtma ile ilgili hem ısıtma kablosu hem de sıcaklık kontrol ve kumanda birimini ( termostat ) içine alan sistemleri tasarlayan , geliştiren , üreten ve pazarlayan bir firmadır. Bunun sonucu olarak , ısıtma sistemini meydana getiren her birim birbiriyle tam uyum içinde çalışmakta ve böylelikle yüksek verim ve  tam güvenirlilik elde edilmektedir.

 

DEVIREG Termostatlar

devireg termostat

devireg touch dokunmatik yerden ısıtma termostatı

 

 

 

 

DEVIREG TOUCH ZEMİNDEN ISITMA TERMOSTATI

 

16 A

 

Dokunmatik Ekranlı ,

 

Haftalık programlı

Zemin ve ortam sensörlü

Beyaz ve siyah renkte

   

devi elektrikli yerden ısıtma ürünleri ile hassas kontrollü ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Devi Elektrikli Döşemeden Isıtma ile Kusursuz Kontrol
Devireg termostatlar bünyesinde bulunan zemin ve oda sensörleri sayesinde kusursuz kontrol sağlarlar.
Zemin daima istenilen sıcaklıkta tutulur ve asla döşemeye zarar verecek bir risk oluşturmaz. Zemin daima döşemeyi üreten firmanın verdiği sıcaklık aralıklarında tutulur ve asla bu sıcaklık değeri aşılmaz.
Ayrıca zemin sıcaklığı limitlenmesinin 2 önemli nedeni daha vardır. Döşemeden ısıtmada zemin sıcaklığı vücut sıcaklığının altında ayarlandığı için varis hastalığı önlenir ve yüksek sıcaklıklarda oluşan toz sirkülasyonu yaşanmaz.
Devi Elektrikli Döşemeden Isıtma sistemleri hem tüm zeminden eşit şekilde ısınma sağlaması hem de kusursuz kontrol sağlayan termostatları sayesinde enerji tüketimini en aza indirirken sağladığı konforu ise en üst düzeye çıkarmıştır.
DEVI; diğer ısıtma sistemlerine göre 2ºC'lik bir tasarruf ile aynı konforu sağlamaktadır. Böylelikle %10-20 arasında bir enerji tasarrufu sağlanmış olunur.

   

hızlı ısıtma sistemi , elektrikli zeminden ısıtma olabildiğince hızlı tepki gösteren bir yerden ısıtmadır.

Hızlı reaksiyon gösteren ısıtma sistemi
Sulu sistem ile karşılaştırıldığı taktirde DEVI yüzeye daha yakın döşenmektedir. Isı, böylelikle gecikme olmaksızın kablolardan yüzeye doğru transfer edilecektir. Ayrıca termostatın üzerinde bulunan oda sensörü sayesinde taban sıcaklığı kontrol edilirken oda sıcaklığı da konfor seviyesini aşmaksızın mükemmel şekilde kontrol edilecektir

   

yerden ısıtmada ısı dağılımı

Homojen Sıcaklık Dağılımı

İki dağılım şeması incelendiğinde DEVI Isıtma Sistemleri'nin radyatörlü sistemlere göre nasıl daha fazla konfor sağladığını göstermektedir.
DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma sistemleri ilk olarak ayaklarınıza sıcaklık sağladıktan sonra vücudunuzu ve başınızı istediğiniz ısıtır.
Hem zemin hemde oda sensörü sayesinde kusursuz sıcaklık kontrolü sağlanır ve asla aşırı sıcaklıktan bunalmazsınız.
Döşemeden ısıtma sistemleri oda sıcaklığını 2ºC aşağıda tutmanıza rağmen konfor seviyenizi etkilemeden ısınmanızı sağlar.
Bu sıcaklık değerinin %10-20 derece düşürülmesi aynı şekilde %10-20 enerji tasarrufu anlamına gelmektedir.

   

Radyatörlü Sistemler

Radyatörlü sistemlerde ise ısınan hava yukarı doğru çıkmakta, tavanı ısıttıktan sonra ise yavaş yavaş mekanı ısıtmaktadır. Göreceğiniz üzere zemin daima soğuk kalmaktadır

   

zeminden ısıtma konforludur.

Konforludur
Sıcak zemine basmak lüks değildir. Önemli olan eşit ısı dağılımlı konforlu bir odayı düşük enerji ile sağlamaktır.
Bu sadece Elektikli Döşemeden Isıtma ile sağlanabilir.
En sağlıklı ısınma şekli; önce ayakların ısınması, daha sonra bu ısının yükselmesi ve baş hizasında istenilen konforun sağlanmasıdır.
İstenildiği taktirde baş hizasındaki sıcaklık düşürülebilir ve böylelikle enerji tasarrufu sağlanmış olunur.

   

DEVI ısıtma kabloları 20 yıl , termostatlar 2 yıl garantilidir.

Konfor; DEVI'nin tercih edilme nedenlerinden sadece bir tanesidir.


Düşük konfor seviyesi DEVI sistemlerini tercih edenler için çok uzaktır. DEVI; sizlere minimum enerji tüketimi, esneklik, sağlamlık ve kabloları için 20 yıl termostat ve sensörler için 2 yıl garanti sunmaktadır. Garantinin geçerli olabilmesi için montaj işleminin yetkili firmalarca yapılmış olması gereklidir.

ısıtma kablosunda garanti süresi 20 yıl

 

DEVI elektrikli döşemeden ısıtma kablosu , elektrikli yerden ısıtma

DEVI ELEKTRİKLİ DÖŞEMEDEN ISITMA KABLOLARI

Kullanım amacınıza bağlı olarak kablo tipi ve kablo gücü tercih edilir.

DEVI ısıtma kabloları 10 Watt/ metre ile 30 Watt/ MT arasında muhtelif güçlerde imal edilirler.

Bütün ısıtma kabloları muhtelif güçlerde sonlandırılmış ve kutulu olarak satılır.

Kutu içerisinde montaj kitapçığı ve garanti belgesi mevcutdur. Garanti belgesi yetkili montajcı tarafından doldurulmalı ve imzalanmalıdır.

   

kablolu zeminden ısıtma uygulaması

ELEKTRİK KABLOLU DÖŞEMEDEN ISITMA UYGULAMASI

 

Kablolu zemin ısıtma uygulaması inşaat halinde yada tadlitda olan alanlarda uygulanır.

Uygulama sonrası ısıtıcı kabloların üzeri önce şapla kapatılır daha sonra üst döşeme tamamlanır.

Üst döşeme cinsine göre kablo ve kablo döşeme şekilleri değişir.

 

Isıtma kabloları muhakkak suretle bir termostatla kontrol edilmelidir.

 

Kablolu ısıtma ev , ofis ısıtılması yanında kar , buz önleme amaçlı olarakta birçok alanda kullanılır.

   

devifast metal montaj şeridi

DEVIFAST Elektrikli döşemeden ısıtma metal şeriti

 

25 mt.lik ambalajlarda , 25 mm montaj aralıklı montaj şeriti.

   

DEVIREG dokunmatik yerden ısıtma termostatı

DEVIREG DOKUNMATİK EKRANLI TERMOSTAT

Yeni Dijital Dokunmatik Ekranlı Oda Termostatı; DEVIreg™ Touch’ı Türkiye pazarına sundu. DEVIreg™ Touch ile elektrikli döşemeden ısıtma sistemlerini kontrol etmek şimdi çok daha kolay.
Modern evler için tasarlanan Yeni DEVIreg™ Touch, esnek ve göz alıcı tasarımı ile kullanıldığı evlere şıklık katıyor.

Konfor, İhtiyaç Duyduğunuz Anda..
Kolay erişilebilir zaman saati ile DEVIreg™ Touch istediğiniz anda konfor sunar
Kullanım Kolaylığı ve Esnek Tasarım
2’’ büyüklükteki modern tasarımlı dokunmatik ekranı ve kısayol tuşları ile DEVIreg™ Touch’u kullanmak çok kolay
%12’ye Varan Oranlarda Enerji Tasarrufu
DEVIreg™ Touch, ‘Günlük/Haftalık Programlanabilme’ ‘Açık Pencere’ (pencere açıldığında otomatik kapanma) ve ‘Tatil Modu’ özellikleri sayesinde %12’ye varan oranlarda enerji tasarrufu yapmanızı sağlar
Pazardaki En İyi Garanti Uygulaması
5 Yıl Üretici Garantisi

DEVIREG Dokunmatik Ekranlı - Programlı Termostat

 
   

DEVIREG 130 zeminden ısıtma termostatı

 

DEVI ELEKTRİKLİ ZEMİNDEN ISITMA TERMOSTATI

 

MODEL : DEVIREG 130

 

Sıva üstü zeminden ısıtma termostatıdır.

 

Zemin sensörlü

16 A

 

5-45 C

   

 

DEVI ELEKTRİKLİ ZEMİNDEN ISITMA TERMOSTATI

 

MODEL : DEVIREG 131

 

Sıva üstü zeminden ısıtma termostatıdır.

 

 

   

 

DEVI ELEKTRİKLİ ZEMİNDEN ISITMA TERMOSTATI

 

MODEL : DEVIREG 132

 

Sıva üstü zeminden ısıtma termostatıdır.

 

6-35 C

Zemin ve oda sensörlü

16 A

   

 

DEVI ELEKTRİKLİ ZEMİNDEN ISITMA TERMOSTATI

 

MODEL : DEVIREG 531

 

Sıva altı

Oda sensörlü

15 A

5-35 C

   

devıreg 532 ortam ve zemin sesnörlü termostat

 

 

DEVIREG 532

 

ZEMİN ISITMA TERMOSTATI

 

Duvara monte, sıva altı

 

15 A

 

Zemin ve oda sensörlü termostat

 

   
   

pano tipi termostat , ray tipi termostat

 

DEVI ELEKTRİKLİ ZEMİNDEN ISITMA TERMOSTATI

 

MODEL : DEVIREG 330

DEVIREG 330 model kablolu zeminden ısıtma termostatı RAY tipi olup panolarda kullanılır.

 

Pano tipi zeminden ısıtma termostatı uzak sensör ile kullanılır. Sensörün hissetdiği noktaya göre çalışır

 

Termostat 10 A ile 16 A arasında yük kaldırabilir.

KONERJİ Mühendislik Ltd.Şti.

Projenize en uygun malzeme seçimini gerçekleştirir.

İsterseniz montajı firmamız teknik personeli yapar isterseniz size malzeme alımından sonra ücretsiz supervizörlük hizmeti verir.

 

 

 

BİZE MAİL ATINIZ.

 

Sizinde inşaat halinde yada tadilat da bir alanınız var ise mimari projenizi bize yollarsanız uygun teklifi size en kısa zamanda sunarız.

 

 

 

 

 

.

"Çeyrek Asırlık Tecrübe Elinizin Altında..."

 Ticaret Sicil No : 86210

Kuruluş Yılı : 1998

Mersis No : 0405004398400018

  Konerji adres ve telefon

Gsm : 0 533 629 59 69

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08.30 - 17.30

Cumartesi , Pazar ve resmi tatillerde kapalıyız.

 

 

 
 
  Yerden Isıtma   Isı Pompası   Güneş Enerjisi   Türk Hamamı   Fan Coil   Merkezi Süpürge   Radyatör

>Sulu Borulu Yerden Isıtma

>Yerden Isıtma Malzemeleri

>Kablolu Zeminden Isıtma

>Karbonik Yerden Isıtma

>Termostatlar

>Modülasyon Paneli

>Isıtma Serinletme Borusu

>Cami Isıtma Sistemleri

>Kapalı Balkon Isıtılması

>Kış Bahçesi Isıtması

>Yarı Açık Alan Isıtma

>Kenar Yalıtım Bantı

>Kollektör Dolabı

>NIBE  Isı Pompası

>ARÇELİK  Isı Pompası

>Fan Coil

>Hava Kaynaklı Isı Pompası

>LG/ARÇELİK Isı Pompası

>Hava Kaynaklı Isı Pompası

>Su Kaynaklı Isı Pompası

>Isı Pompası/Yerden Isıtma

>Isı Pompası / Havuz Isıtma

>Havuz Isı Pompası

>Pasif Serinletme

>Isı Pompası Nedir ?

>Isı Pompası Elektrik Tüketimi

>Drain Serpantin Kollektör

>Paket Güneş Sıcak Su

>Hibrid Kollektörler

>Güneşten Elektrik

>Güneş Enerjisiyle Isıtma

>Solar Sıvı TERMSOL

>Solar Kontrol Paneli

>Solar Pompa Seti

>Güneşle Havuz Isıtma

 

>Kablolu Hamam Isıtma

>Borulu Hamam Isıtma

>Hamam Termostatları

>Hamam Isıtma Borusu

>Hamam Isıtma Kablosu

>Zaman İçinde Hamamlar

======================

Özel Çözümler

>Soğuk Hava Deposu Koruma

>Ayna Buğu Önleme

>Kök Isıtma

>Duvar Tipi Fan Coil

>Esnek Tip Fan Coil

>Kanallı Tip Fan Coil

>Kaset Tipi Fan Coil

>Döşeme Tipi Fan Coil

>FanCoil / Yerden Isıtma

>Daire Tipi Merkezi Süpürge

>Villa Tipi Merkezi Süpürge

>Otel Tipi Merkezi Süpürge

>Apartman Tipi M.Süpürge

>Süpürge Aksesuarları

>Orjinal Süpürge Borusu

>Şeffaf Vakum Borusu

 

>Alüminyum Radyatör

>Havlu Radyatör

>Elektrikli Radyatör

>Aynalı Radyatör

>Resimli Radyatör

>Elektrikli Banyopan

>Termik Sıvı TERMSOL

>H Ventilli Radyatör

>Çocuk Odası Radyatörü

>Dik Radyatör

>Desenli Radyatör

>Ahşap Des.Radyatör

========================================================================================================

nibe ısı pompaları

merkezi süpürge sistemleri ve elektrikli havlupan imalatı

devi kablolu elektrikli yerden ısıtma

========================================================================================================

danfoss yerden ısıtma , danfoss ısı pompası

freankishce yerden ısıtma

rhoss merkezi soğutma sistemleri

modpan yerden ısıtma stroforu , modpan modülasyon paneli , modpan köpük , modpan u klips

hi sense klima ve vrf sistemleri

 

Kurumsal Projelerimizden Bazıları

hamam ısıtma sistemi dubai alaçatı elektrikli zemin ısıtma hamam ısıtma hamamların ısıtılması

sauna , buhar odası ve kar çeşmesi izmir

Türk hamamı ısıtması kuşadası
           
Türk hamamı ısıtılması , fethiye Türk hamamı ısıtması , kuşadası kapalı teraslar ısıtılması , zeminden ısıtma çeşme hamam ısıtma sistemi , turgutlu

elektrikli zeminden ısıtma , izmir

hamam ısıtma sistemi ,kuşadası
           
alaçatı , elektrikli zemin ısıtma hamam ısıtması , otel elektrikli zeminden ısıtması hamam ısıtması , sauna imalatı hamamların ısıtılması , sauna imalatı , kuşadası

tür hamamları ısıtma , özdere

konutların elektrikli zemin ısıtması , bodrum
           
hamam ısıtması , kuşadası elektrikli zemin ısıtma sistemleri hamam ısıtma sistemleri , kuşadası spa ısıtması , bodrum turgutreis

elektrikli hamam ısıtması , 2 adet sauna imalatı , 1 adet buhar odası imalatı

hamam ısıtması , tesisin 480 KW lık ısı pompası kurulumu
 

 

 

 

 

 

© 2006-2022 Telif Hakları Yasası gereği yazardan YAZILI cevap alınmadan hiçbir yazı ve fotoğraf "alıntı" adı altında kullanılamaz.