Favori Sayfalarıma Ekle!

Yerden Isıtma, Isı Pompası, Merkezi Süpürge, Alüminyum Radyatör, Güneş Enerjisi, Fancoil, VRV Sistemleri

     
 

konerji ısıtma ve serinletme

Underfloorheating Systems for ENGLISH

RUSSIAN

MOLDOVİAN

ROMANIAN

 

"Daha Az Enerji ile , Daha Fazla Konfor , Daha Sağlıklı Yaşam Ürünleri "

     

Anasayfa

Hakkımızda

Referanslarımız

Markalar

İş Ortaklığı

İletişim

 

danfoss BORULU YERDEN ISITMA İLE KABLOLU YADA KABLOSUZ SICAKLIK KONTROLU YAPILIR.

Konerji Mühendislik :

 

Borulu yerden ısıtma ,

Elektrikli yerden ısıtma ,

Duvardan ısıtma ,

Duvardan serinletme ,

Türk Hamamı ısıtması ,

Hava kaynaklı ısı pompası ,

Su kaynaklı ısı pompası

Toprak kaynaklı ısı pompası ,

Elektrikli havlu radyatör ,

Termik güneş enerjisi ,

Otel sıcak su sistemleri ,

Bitki kök ısıtma ,

Büneşten elektrik ,

Kış bahçesi ısıtılması ,

Kapalı balkon ısıtılması ,

Karbonik ısıtma ,

Ayna ısıtma ,

Ayna buğu önleme ,

Halı altı ısıtma ,

Parke altı ısıtma ,

Cami ısıtılması ,

Havuz çevresi ısıtılması ,

Havuz suyu ısıtılması ,

Spa ısıtılması 

 

100 ülkede 25.000 çalışanıyla Danimarka'nın en büyük sanayi topluluğu olan Danfoss A/S, Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC) sektörüne; tasarım, verimlilik, konfor ve enerji tasarrufu odaklı, yenilikçi çözümler sunan bir dünya şirketidir.

Danfoss A/S, 80 yıllık bilgi birikimi ve başta Termostatik Radyatör Vanası olmak üzere mucidi olduğu ürünleriyle; İklimlendirme ve Enerji Verimliliği konularında güçlü ve uzman küresel bir merkezdir.

İklimlendirme ve enerji alanındaki çözümlerin en önemli odak noktası olan Danfoss, bu çözümlerin gelecekte dünya ekonomisinin ana itici gücü olacağına inanmaktadır.

 

 

Dünyanın en büyük havalimanına Danfoss imzası

 

Dünyanın en büyük havalimanında Danfoss imzası
Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss’un ürünleri ile inşa edilen İstanbul Üçüncü Havalimanı, kullanılan enerji verimli ürünleri sayesinde dünyanın enerji verimli en büyük havalimanı olacak.

 

Danfoss’un sınıfının en verimli ısıtma ürünlerinin kullanımı ile işletmede kolaylık sağlanarak yolcu konforunun en üst seviyeye taşınması hedeflenirken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanmış olacak. Bu yatırımın da kendi maliyetini 2 yıl içerisinde karşılaması bekleniyor.

 


Danfoss Türkiye Türkiye pazarındaki gelişmeler sonucunda, Türkiye'ye yatırım yapma kararı alan Danfoss A/S, 2003 yılında %100 yabancı sermaye yatırımı olarak Türkiye ofisini kurmuştur.

 

danfoss konut yerden ısıtması

 

DANFOSS, YERDEN ISITMADA EZBERİ BOZUYOR

Yarının dünyası için daha az kaynak ile daha fazlasının yapılmasına olanak sağlayan teknolojiler geliştiren Danfoss, Icon serisi ürün gamıyla hem göze hem de cebe hitap ediyor. Icon model oda termostatları, farklı anahtar çerçevelerine uyum sağlayarak oda içinde hoş bir görünüm sunuyor. Icon Ana Kontrollör ve ekipmanları ise sistemin doğru ve dengeli ısınmasını sağlıyor, ayrıca kullanılabilen ek modüllerle de kablosuz kontrol, uzak erişim, döşemeden soğutma gibi özellikler sisteme kazandırılıyor.

Akıllı Balanslama

Binanın izolasyon yapısı, zemin kaplama malzemesi, ısı kayıp noktaları, oda büyüklüğü gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan döşemeden ısıtma uygulamalarında farklı ısı ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu nedenle yerden ısıtma uygulamalarında her alan özel olarak tasarlanır ve her bir kollektör ağzı için bir debi değeri belirlenir. Bu debi değerinin kollektör üzerinden ayarlanması gerekmektedir. Ayrıca yerden ısıtma devrelerinin basınç kayıpları da farklı olmaktadır. Kısa boru devreli odalar çabuk ısınırken, uzun devrelerin ısınması daha uzun sürer. İşte Danfoss Icon kontrol paneli, akıllı balanslama özelliğiyle bu durumun önüne geçer.

Danfoss Icon kontrol paneli termostatlardan aldığı sinyallere göre odaların istenen sıcaklıklara hangi sürelerde geldiğini ölçer. Hiçbir ön ayar gerektirmeden, kollektör motorlarının açma kapama sürelerini değiştirerek geç ısınan uzun devrelerine daha fazla su gitmesini sağlar. Kısa devrelerde de motor açma sürelerini uzatır ve bu sayede sistemde dengeli bir dağılım olur. Uygulaması zahmet gerektirmeyen bu sistem sayesinde kullanıcı konforu maksimum seviyeye ulaşır. Ayrıca sistemin ihtiyacı kadar su gönderilmesiyle, overflow’un önüne geçilir ve enerji tasarrufu sağlanır.


Ek modüller ile farklı fonksiyonlar

Danfoss Icon kontrol paneline takılan ek modüller ile kontrol seviyesi ve kabiliyeti farklı bir seviyeye taşınabilir. Örneğin genişleme modülüyle, yerden ısıtma ve soğutma uygulamaları için kolayca geçiş yapılabilir, karışım devresini kontrol ederek, talep bazlı besleme suyu sıcaklığı ayarlanabilir.

Danfoss Icon kontrol paneline yine eklenen bir modülle, sistem kablosuz olarak kontrol edilebilir. Wireless modül yardımıyla yapılan bu sistemde, sıva üstü kablosuz oda termostatları ile termostatlara kablo çekmeden sistem kolayca kablosuza çevrilebilir. Uzaktan erişim için kullanılan App Modülü ile, cep telefonundan internete bağlanarak, istenilen yerden oda sıcaklıkları ayarlanabilir, programlama yapılabilir.

Danfoss Icon kontrol paneli ve oda termostatlarıyla, ısıtma sisteminin tüm balanslama sorunları çözülerek, dengeli ve konforlu bir ısıtma deneyimi yaşanabilir. Ayrıca sisteme eklenebilen modüllerle, kontrol imkanları değiştirilip akıllı ve enerji tasarruflu bir sistem oluşturulabilir.

 

danfoss yerden ısıtma boruları

 

Yapılan araştırmalara göre, oda sıcaklığını 1 derece artırmak için %6 fazla enerji harcanması gerekiyor. Danfoss sulu döşemeden ısıtma ekipmanlarıyla, oda sıcaklığında homojen bir dağılım sağlanıyor. Bu sayede diğer ısıtma sistemlerinde oluşan yüksek giderlerin önüne geçiliyor. Ayrıca sistemin farklı yapılarda uygulanabilmesi, görünürde bir hacim kaplamaması gibi mimari avantajları da tercih edilme oranını artırıyor. Uzman firmalar tarafından çizilen yerden ısıtma projeleri ve uygulamaları sayesinde de zemin sıcaklığı insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde kontrol altına alınıyor.

 

danfoss ısıtma çözümleri

Isıtma kontrolü sistemlerinde 80 yılı aşkın süredir öncülük yapan Danfoss, son kullanıcı değerini ve enerji tasarrufunu en üst seviyede tutmak için ürünlerinin hem kurulumunu hem de işleyişini basitleştirmek için çalışmaktadır. Danfoss ürünlerinin, üretim ve geliştirme sırasında verimlilik ve yaşam ömrünün maksimize edilebilmesi için tüm parçalar, birçok farklı alanda testlere tabi tutularak pazara sunulmaktadır.

DANFOSS BORULU SULU DÖŞEMEDEN ISITMA SİSTEMLERİ

danfoss yerden ısıtma sistemleri 2 ana grupta toplanır. DANFOSS borulu yerden ısıtma ve devi elektrikli yerden ısıtma , danfoss oda sıcaklık kontrolleri de 2 şekilde yapılır. Kablolu ve kablosuz

DANFOSS Döşemeden ısıtma sistemleri 2 ana grupta toplanır .

1. Sulu Borulu Döşemeden Isıtma 

 a . Kablolu Otomasyonlu

 b . Kablosuz Otomasyonlu

 

2 . DANFOSS - DEVI Elektrik Kablolu Döşemeden Isıtma

 a . Kablolu Otomasyonlu

 b . Kablosuz Otomasyonlu

   

DANFOSS sulu borulu döşemeden ısıtma sistemleri , PE-RT TIPII boru , dağıtım kollektörleri ve otomasyon sistemi ile bütünlük içerisinde çalışır.

SULU BORULU Döşemeden ısıtma sistemleri

DANFOSS döşemeden ısıtma boruları son derece esnek olan DOWLEX 2388 hammaddeden üretilmektedir. Boruların ısı iletim değeri 0.40 W/mK.dır.

DANFOSS ısıtma boruları EVOH Oksijen bariyeri ile korumaya alınmıştır.

DANFOSS yerden ısıtma sistemleri DANFOSS kollektörleri , DANFOSS oda termostatları ile konforunuzu tamamlar.

DANFOSS yerden ısıtma boruları 5 C hava şartlarına kadar soğuk olarak döşenebilir. Bu özellik nedeniyle çok kolay uygulama şekline sahiptir.

 İnşaat halinde yada tadilatda bir binanız var ise ; mimari projenizi bize ulaştırdığınızda size uygun çözümü size sunarız.

Döşemeden ısıtma sistemleri yeni binalarda yada tadilatda olan binalarda uygulanır.

   

DANFOSS yerden ısıtma için dağıtım kollektörleri

 

DANFOSS YERDEN ISITMA KOLLEKTÖRLERİ

 

Yerden ısıtma kollektörleri üzerine :

 

-Oda sıcaklık kontrolü için vana motoru

-Termometre

-Doldurma - boşaltma ağzı

-Otomatik hava tahliye

-Ana kesme vanası takılabilir.

 

Bu tür ek aparatlar siparişte belirtilmelidir.

 

 

danfoss döşemeden ısıtma boruları DOWLEX malzemeden imal edilmiş olup ısı iletim değeri 0.40 W/mK.dir. Borular olabildiğince esnek olup soğuk olarak uygulanabilir.

döşemeden ısıtma uygulamaları için esnek , yeni nesil ısıtıcı borular

DANFOSS Döşemeden Isıtma Borusu

 

Boru Çapı           : 16 * 2mm

Malzeme            : PE-RT Tip2 veya PEX-a EVOH Oksijen bariyerli

Renk                  : Naturel

Isı İletkenliği      : 0.40 W/mK

Oksijen Bariyeri : 5 KATMAN EVOH

Boru Boyu          : 250 Mt ve 600 mt.

İmal Yeri            : Almanya

 

DANFOSS PE-RT ve PEX-a EVOH oksijen bariyerli zeminden ısıtma boruları Almanya fabrikasında imal edilmektedirler. Borular son derece esnek olup ısıtma gerektirmeden döşenebilirler.

 

DANFOSS zeminden ısıtmada EVOH oksijen bariyerinin üzerinde ekstra bir daha koruma kaplaması yapılmıştır , böylelikle inşaat yada nakliye aşamasında EVOH oksijen bariyerinin zarar görmesi önlenmiştir.

   

 

DANFOSS DEBİMETRELİ - OTOMASYONA UYGUN YERDEN ISITMA KOLLEKTÖRLERİ

 

DANFOSS döşemeden ısıtma sistemlerinde debimetreli yada debimetresiz kollektörler kullanılır.

 

DANFOSS kollektörler prinç malzemeden imal edilmektedirler.

 

Bütün kollektörler kablolu yada kablosuz termostat kullanımına uygundur.

 

DANFOSS kollektörler 2 ile 12 ağız arasında imal edilmektedir.

 

Kollektörlere otomatik hava atıcı , doldurma - boşaltma musluğu ve ana vana takılabilir. Bu tür ek parçaların tamamı DANFOSS imalatlarında mevcutdur.

   

DANFOSS BORU BAĞLANTI REKORU

 

DANFOSS Kollektörlerin boru ile bağlantısını gerçekleştirirler.

 

16* 2 mm

17* 2 mm

20* 2 mm

 

16*2 mm standart ölçüdür , diğer ölçüler için stok durumu sorulmalıdır.

 

   

 

DANFOSS DEBİMETRESİZ - OTOMASYONA UYGUN YERDEN ISITMA KOLLEKTÖRLERİ

 

 

DANFOSS döşemeden ısıtma sistemlerinde debimetreli yada debimetresiz kollektörler kullanılır.

 

DANFOSS kollektörler prinç malzemeden imal edilmektedirler.

 

Bütün kollektörler kablolu yada kablosuz termostat kullanımına uygundur.

 

DANFOSS kollektörler 2 ile 12 ağız arasında imal edilmektedir.

 

Kollektörlere otomatik hava atıcı , doldurma - boşaltma musluğu ve ana vana takılabilir. Bu tür ek parçaların tamamı DANFOSS imalatlarında mevcutdur.

 

DANFOSS YERDEN ISITMA OTOMASYONU

 

DANFOSS yerden ısıtma sistemleri kablolu yada kablosuz olmak üzere iki şekilde kontrol edilebilir.

 

DANFOSS KABLOLU DÖŞEMEDEN ISITMA KONTROLÜ

 

danfoss kablolu döşemeden ısıtma kontrolü , danfoss zeminden ısıtma termostatı , danfoss aktüatör , danfoss zemin ısıtma ana kontrolör

DANFOSS TERMAL VANA MOTORU

 

Oda termostatlarından alınan sinyale göre ilgili odaların hatlarını açarlar yada kapatırlar. 230 V yada 24 V olmak üzere 2 ayrı modelde ve NA  yada NK olarak imal edilirler.

   

DANFOSS YERDEN ISITMA SİSTEMİ İÇİN ANA KONTROLÖR

 

Kablolu termostatlardan gelen sinyallerin termal vanalara iletimini sağlar.

   

DANFOSS ODA TERMOSTATI , STANDART --6 - 30 C

 

Kablo ile ana kontrolörlere bağlantı yapılır.

   

DANFOSS KOLLEKTÖR İÇİN OTOMATİK HAVA TAHLİYE - DOLDURMA - BOŞALTMA SİSTEMİ

 

danfoss kablosuz döşemeden ısıtma termostatları , kablosuz sıcaklık kontrolü

DANFOSS KABLOSUZ YERDEN ISITMA OTOMASYONU

Sistemde bütün mahallerin haberleşmesi kablo bağlantısı olmadan yapılır. Kablosuz oda kumandası için kollektörlerin alıcı sisteme uyumlu olması gereklidir. Ana alıcı ve bunların aktüatörleri ile sistem tamamlanır. Ana alıcı ve aktüatörler direkt şebeke ile beslenir.

DANFOSS döşemeden ısıtma sistemlerinde kablosuz kontrol seçilmesi durumunda sadece kollektör dolabına 220 Volt-50 Hz besleme hattı çekilir. Kablosuz oda termostatları istenen noktaya yada mahale monte edilebilir. DANFOSS kablosuz yerden ısıtma otomasyonu birçok avantajı bir arada sunar :

1. Oda termostatlarına kablo hattı çekilmesine gerek yoktur.

2. Kablo kopmasından yada tadilatda kablo değiştirilmesinden kaynaklanan sorunlar oluşmaz.

3. Termostatların yerini istediğiniz anda başka yere alabilirsiniz.

4. İsterseniz oda termostatlarını seyyar olarakta kullanabilirsiniz.

5. Önce altyapısını yaptırıp daha sonra kablosuz kontrol bölümünü satın alabilirisniz.

6. İsterseniz infra-red sensörlü termostat ile zemin sıcaklığına göre de kontrol yapabilirsiniz.

7. İletişim modulü ile istediğiniz kadar uzaklıktaki merkez modüle sinyal gönderebilirisniz.

 

DANFOSS yerden ısıtma otomasyonu , kablosuz termostat , danfoss kablosuz oda termostatı , danfoss uzaktan kumanda

   

KABLOSUZ KUMANDA İÇİN ÜRÜNLER

yerden ısıtma için termostat ürünleri , kablosuz yerden ısıtma kontrol ürünleri , kablosuz oda termostatı

   

kablosuz ısıtma sistemleri için uzaktan kontrolör

TÜM CF2 KOMPONENTLERİ İÇİN KABLOSUZ UZAKTAN KONTROLÖR

 

DANFOSS kablosuz oda termostatlarının tek bir noktadan kumandası için kullanılır.

Örneğin 5 adet kablosuz oda termostatı olan bir binada odaya gitmeden kumanda edilmesini sağlar.

Özellikle birden fazla kata sahip olan müstakil evlerde oturduğunuz alandan üst katdaki odaların kumanda edilmesi sağlanır.

 

 

   

DİJİTAL GÖSTERGELİ KABLOSUZ TERMOSTAT

 

Ana kontrolör ile bulunduğu ortam arasında kablosuz iletişim sağlar.

Dijital olarak göstergesi mevcutdur. Kalem pil ile çalışır.Etki mesafesi binanın yapı elamanlarına göre değişim gösterir.

Ek olarak sinay güçlendirici veya tekrarlayıcı kullanılması gerekebilir.

   

DARBE DAYANIMLI DİJİTAL GÖSTERGELİ KABLOSUZ TERMOSTAT ( Halka açık alanlar için korumalı )

 

 

İlk bakışta termostat ayar göstergesi gözükmez. Genellikle okul , hastahane gibi ortamlarda kullanılır.

Ana kontrolör ile bulunduğu ortam arasında kablosuz iletişim sağlar.

Dijital olarak göstergesi mevcutdur. Kalem pil ile çalışır.Etki mesafesi binanın yapı elamanlarına göre değişim gösterir.

Ek olarak sinay güçlendirici veya tekrarlayıcı kullanılması gerekebilir.

 

   

STANDART KABLOSUZ ODA TERMOSTATI

 

 

Ana kontrolör ile bulunduğu ortam arasında kablosuz iletişim sağlar.

Anolog göstergesi mevcutdur. Kalem pil ile çalışır.Etki mesafesi binanın yapı elamanlarına göre değişim gösterir.

Ek olarak sinay güçlendirici veya tekrarlayıcı kullanılması gerekebilir.

 

   

DİJİTAL GÖSTERGELİ KABLOSUZ INFRARED SENSÖRLÜ TERMOSTAT

 

Ana kontrolör ile bulunduğu ortam arasında kablosuz iletişim sağlar.

Dijital olarak göstergesi mevcutdur. Kalem pil ile çalışır.Etki mesafesi binanın yapı elamanlarına göre değişim gösterir.

Ek olarak sinay güçlendirici veya tekrarlayıcı kullanılması gerekebilir.

 

İnfrared sensörlü termostatda hem ortam hemde yer sıcaklığı ölçülür ve ayarlanır.

 

Yer için herhangi bir kablolu sensör bulunmaz , termostat infrared ışınları ile yer sıcaklığını ölçer.

 
   

ANA KONTROLÖR

 

Termostatlardan aldığı sinyale göre termal vanaları açar - kapatır.

Üzerinde anten girişi mevcutdur.

İstenirse ek pompayı devreye sokup çıkarabilir.

 

   

kablosuz yerden ısıtma sıcaklık kontrolü için anten

KABLOSUZ TERMOSTATLAR İÇİN SİNYAL GÜÇLENDİRİCİ ANTEN

 

Danfoss döşemeden ısıtma sistemlerinde oda termostatları ile ana kontrolör arasındaki sinyalin güçlendirilmesi için kullanılır.

   

TERMAL VANA

 

Termostatlardan alınan sinyale göre ilgili hatların açılıp kapatılmasını temin ederler.

   

DANFOSS KOMPAKT KARIŞIM DEVRESİ

 

Karışım devreleri döşemeden ısıtma sisteminde doğru debi ve besleme sıcaklığı sağlar.

 

DANFOSS Fabrikasyon Karışım Devrelerinde:

 

* Sağ ve sol bağlantı imkanı

* Emniyet termostatı

* 3 hızlı pompa

* Dahili çek valf

* Hava Ventili

* Besleme hattında termometre standarttır.

Maksimum kapasite 10 C sıcaklık farkında 13 KW , 5 C sıcaklık farkında 7 kw.dır.

 

 

   
Danfoss Link - Akıllı Isıtma Otomasyonu

 

Elektrikli, sulu ve radyatör tipi ısıtma modellerinin tümünü, hem merkezi bir noktadan hem de uzaktan kontrolüne imkan tanıyan Danfoss Link, başlıca zon kontrol cihazlarından yani termostatlar ve bileşenlerinden oluşuyor. Danfoss Link sistemi, radyatörlü ısıtma ve döşemeden ısıtma sistemlerinin ayrı ayrı veya kombine olarak kontrolünü kapsıyor. Danfoss Link tüm ısıtma sisteminin dokunmatik bir ekran ile tek noktadan kontrolü ve bağımsız çalışmalarla 23%’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Merkezi dokunmatik ekrandan tüm sistem izlenebiliyor ve kullanıcının isteğine göre gerek manuel gerekse haftalık program kurulumlarına imkan veriyor. Ayrıca Danfoss Link oda sıcaklıklarının birbirinden bağımsız ayarlanabilmesi sayesinde son kullanıcı için enerji tasarrufu ve yüksek konforlu bir ortam sunuyor.

Danfoss Link sistemi, kablosuz ağ bağlantısıyla internet üzerinden, kullanıcının evde olmadığı zamanlarda dahi android ve ios işletim sistemiyle uyumlu Danfoss Link App uygulamasıyla akıllı telefon veya tablet kullanarak ısıtma sisteminin kontrol edilmesine izin veriyor. Montaj ve kurulum sırasında her ekranda yardımcı menülerde yer alan talimatlarla kolaylık sağlayan Danfoss Link ile ilgili tüm bilgilere http://link.danfoss.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

danfoss ısıtma otomasyonu

 

Danfoss’la, yüzde 60’a varan enerji tasarrufu

Kullanıldıkları yerlerde yüzde 60’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayan Danfoss ürünleri, mimarlar, mühendisler ve inşaat sektörü yatırımcılarının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Danfoss’un ısıtma alanındaki ürün ve sistem çözümleri özellikle otel, AVM, hastane ve ofis gibi büyük binalarda ısının tüm binaya eşit oranda dağılmasıyla daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturuyor. Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, tam otomasyon sağlayan kablolu ve kablosuz (wireless) kontrol sistemleri ile kullanıcılarına aynı zamanda büyük bir kolaylık da sunuyor.

 

   

 

 

 

 Yerden Isıtma ve Avantajları / Dezavantajları
Yerden Isıtma Nasıl Yapılır ?
 Yerden Isıtma/Duvardan Isıtma Malzemeleri
 PexLIFE Borulu Yerden Isıtma
 PEXLIFE PEX-b Yerden / Duvardan Isıtma
 DANFOSS PE-RT Isıtma / Serinletme Borusu
 Parke Altı Karbonik Isıtma
 Cami Isıtma Sistemleri
 Ayak Sobası / Halı Soba
 Balkon / Kış Bahçesi Isıtma
 LG /ARÇELİK Hava Kaynaklı Isı Pompası
 Hamam Isıtma Sistemleri
 Hamam Isıtma Kablosu
 Fan Coil Cihazları
 Elektrikli Isıtmalar İçin Termostatlar
 Sera / Bitki Kök Isıtma Sistemleri
 Duvardan Isıtma / Serinletme
 Elektrikli Radyatör / Havlu Radyatör
 Ürün ve Hizmet Broşürleri
 Kullanım ve Kurulum Klavuzları
 FUAR Etkinlikleri
 Bayi ve İşortaklığı Teknik Gezileri
 Sık Sorulan Sorular
 Kesikli Kullanıma Uygun Isıtma Sistemleriı

.

"Çeyrek Asırlık Tecrübe Elinizin Altında..."

 Ticaret Sicil No : 86210

Kuruluş Yılı : 1998

Mersis No : 0405004398400018

  Konerji adres ve telefon

Gsm : 0 533 629 59 69

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08.30 - 17.30

Cumartesi , Pazar ve resmi tatillerde kapalıyız.

 

 

 
 
  Yerden Isıtma   Isı Pompası   Güneş Enerjisi   Türk Hamamı   Fan Coil   Merkezi Süpürge   Radyatör

>Sulu Borulu Yerden Isıtma

>Yerden Isıtma Malzemeleri

>Kablolu Zeminden Isıtma

>Karbonik Yerden Isıtma

>Termostatlar

>Modülasyon Paneli

>Isıtma Serinletme Borusu

>Cami Isıtma Sistemleri

>Kapalı Balkon Isıtılması

>Kış Bahçesi Isıtması

>Yarı Açık Alan Isıtma

>Kenar Yalıtım Bantı

>Kollektör Dolabı

>NIBE  Isı Pompası

>ARÇELİK  Isı Pompası

>Fan Coil

>Hava Kaynaklı Isı Pompası

>LG/ARÇELİK Isı Pompası

>Hava Kaynaklı Isı Pompası

>Su Kaynaklı Isı Pompası

>Isı Pompası/Yerden Isıtma

>Isı Pompası / Havuz Isıtma

>Havuz Isı Pompası

>Pasif Serinletme

>Isı Pompası Nedir ?

>Isı Pompası Elektrik Tüketimi

>Drain Serpantin Kollektör

>Paket Güneş Sıcak Su

>Hibrid Kollektörler

>Güneşten Elektrik

>Güneş Enerjisiyle Isıtma

>Solar Sıvı TERMSOL

>Solar Kontrol Paneli

>Solar Pompa Seti

>Güneşle Havuz Isıtma

 

>Kablolu Hamam Isıtma

>Borulu Hamam Isıtma

>Hamam Termostatları

>Hamam Isıtma Borusu

>Hamam Isıtma Kablosu

>Zaman İçinde Hamamlar

======================

Özel Çözümler

>Soğuk Hava Deposu Koruma

>Ayna Buğu Önleme

>Kök Isıtma

>Duvar Tipi Fan Coil

>Esnek Tip Fan Coil

>Kanallı Tip Fan Coil

>Kaset Tipi Fan Coil

>Döşeme Tipi Fan Coil

>FanCoil / Yerden Isıtma

>Daire Tipi Merkezi Süpürge

>Villa Tipi Merkezi Süpürge

>Otel Tipi Merkezi Süpürge

>Apartman Tipi M.Süpürge

>Süpürge Aksesuarları

>Orjinal Süpürge Borusu

>Şeffaf Vakum Borusu

 

>Alüminyum Radyatör

>Havlu Radyatör

>Elektrikli Radyatör

>Aynalı Radyatör

>Resimli Radyatör

>Elektrikli Banyopan

>Termik Sıvı TERMSOL

>H Ventilli Radyatör

>Çocuk Odası Radyatörü

>Dik Radyatör

>Desenli Radyatör

>Ahşap Des.Radyatör

========================================================================================================

nibe ısı pompaları

merkezi süpürge sistemleri ve elektrikli havlupan imalatı

devi kablolu elektrikli yerden ısıtma

========================================================================================================

danfoss yerden ısıtma , danfoss ısı pompası

freankishce yerden ısıtma

rhoss merkezi soğutma sistemleri

modpan yerden ısıtma stroforu , modpan modülasyon paneli , modpan köpük , modpan u klips

hi sense klima ve vrf sistemleri

 

Kurumsal Projelerimizden Bazıları

hamam ısıtma sistemi dubai alaçatı elektrikli zemin ısıtma hamam ısıtma hamamların ısıtılması

sauna , buhar odası ve kar çeşmesi izmir

Türk hamamı ısıtması kuşadası
           
Türk hamamı ısıtılması , fethiye Türk hamamı ısıtması , kuşadası kapalı teraslar ısıtılması , zeminden ısıtma çeşme hamam ısıtma sistemi , turgutlu

elektrikli zeminden ısıtma , izmir

hamam ısıtma sistemi ,kuşadası
           
alaçatı , elektrikli zemin ısıtma hamam ısıtması , otel elektrikli zeminden ısıtması hamam ısıtması , sauna imalatı hamamların ısıtılması , sauna imalatı , kuşadası

tür hamamları ısıtma , özdere

konutların elektrikli zemin ısıtması , bodrum
           
hamam ısıtması , kuşadası elektrikli zemin ısıtma sistemleri hamam ısıtma sistemleri , kuşadası spa ısıtması , bodrum turgutreis

elektrikli hamam ısıtması , 2 adet sauna imalatı , 1 adet buhar odası imalatı

hamam ısıtması , tesisin 480 KW lık ısı pompası kurulumu
 

 

 

 

 

 

© 2006-2022 Telif Hakları Yasası gereği yazardan YAZILI cevap alınmadan hiçbir yazı ve fotoğraf "alıntı" adı altında kullanılamaz.