Favori Sayfalarıma Ekle!

Yerden Isıtma, Isı Pompası, Merkezi Süpürge, Alüminyum Radyatör, Güneş Enerjisi, Fancoil, VRV Sistemleri

     
 

Underfloorheating Systems for ENGLISH

RUSSIAN

MOLDOVİAN

ROMANIAN

 

"Daha Az Enerji ile , Daha Fazla Konfor , Daha Sağlıklı Yaşam Ürünleri "

     

Anasayfa

Hakkımızda

Referanslarımız

Bayilerimiz

İş Ortaklığı

İletişim

 

KONERJİ : Sulu borulu yerden ısıtma , elektrik kablolu yerden ısıtma , sulu borulu duvardan ısıtma , borulu tavandan serinletme , boryulu duvardan serinletme , ısı pompası , pasif serinletme , aktif serinletme , güneş enerjisi uygulamaları , rüzgar enerjisi uygulamaları

Firmamız Borulu yerden ısıtma , elektrikli yerden ısıtma , duvardan ısıtma , duvardan serinletme , Türk Hamamı ısıtması , Hava kaynaklı ısı pompası , su kaynaklı ısı pompası , toprak kaynaklı ısı pompası , ısı pompasına uyumlu alüminyum radyatör ,elektrikli havlu radyatör , elektrikli radyatör , termik güneş enerjisi , otel sıcak su sistemleri , sera ısıtma , bitki kök ısıtma , güneşten elektrik ,yarı açık alan ısıtılması , kış bahçesi ısıtılması , kapalı balkon ısıtılması , karbonik ısıtma , ayna ısıtma , ayna buğu önleme , halı altı ısıtma , parke altı ısıtma , cami ısıtılması ,havuz çevresi ısıtılması , havuz suyu ısıtılması , spa ısıtılması  konularında mühendislik , danışmanlık ,müşavirlik , üretim , ithalat , ihracat , satış ve taahhüt hizmetlerinde bulunmaktadır.

Verimli Enerji ile Isıtma ve Serinletme Sistemleri

 

KONERJİ Mühendislik Ltd.Şti.  Borulu Döşemeden Isıtma ,  Kablolu Zeminden ısıtma sistemleri Ana Dağıtıcısıdır.

Firmamız sulu borulu yerden ısıtma , ısı pompası sistemleri Mühendislik  , Müşavirlik ve Taahhüt hizmetleri yanında birçok teknik malzemenin de imalatını yapmaktadır.

Konerji Müh.Ltd.Şti. Türkiye yanında birçok ülkedeki önemli projelerde de çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

 

 

KONERJİ : Yüksek Verimli Yerden Isıtma Sistemleri

 

     

KONERJİ uygulamaları ile : ısıtma , sıcak su , serinletme , havuz ısıtma , otel sıcak su ve elektrik tüketimlerinde önemli oranda tasarruf sağlarsınız.

KONERJİ Mühendislik enerji harcamalarınızı önemli oranda azaltan düşük sıcaklık beslemeli yerden ısıtma , yerden serinletme , hava - toprak - su kaynaklı ısı pompası , termik güneş enerjisi ile sıcak su sağlanması , güneş enerjisi ile elektrik eldesi ,merkezi toz toplama ,hamam ısıtma uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

KONERJİ : Düşük enerji tüketimi sağlayan çözümleri bir bütün olarak sunar. Düşük enerji tüketen yerden ısıtma , duvardan ısıtma , duvardan serinletme , ısı pompası , termik güneş enerjisi sistemleri yanında , rüzgar türbinleri ile elektrik , solar kollektörler ile elektrik üretimi yanında ısı yalıtım boyası ile enerjinizin bina dışına kayıpları önlenir.

 

Konerji ; Yüksek verimli ısıtma sistemleri

yerden ısıtmada sulu borulu,kablolu elektrikli ve karbonik olmak üzere 3 ayrı şekilde yerden ısıtma sistemleri yapıyoruz.

yerden serinletme yanında fan coil ilede serinletme uygulaması yapıyoruz.

havuz suyu ısıtılmasını ısı pompası ile ekonomik olarak sağlamaktayız.

ısı pompası ve güneş enerjisi ile sıcak suyunuzu sağlıyoruz

Borulu-sulu yerden ısıtma

Kablolu Zeminden Isıtma

Karbonik Döşemeden Isıtma

Yerden Serinletme

Fan coil ile serinletme

Havuz çevresi ısıtması

Havuz ısı pompası

Isı Pompası ile sıcak su

Termik GES ile sıcak su

 

 

 

 

yerden ısıtma konusundan 17.yılımız

     

80 yıllık DANFOSS üretim ve çeyrek asırlık KONERJİ kurucu ortaklarının tecrübesi ile yerden ısıtma uygulamaları yapmaktayız.

Firmamız borulu yerden ısıtma , kablolu yerden ısıtma , karbon film ile zeminden ısıtma , ısı pompası , termik güneş enerjisi , fotovoltaik güneş enerjisi , merkezi toz toplama sistemleri , fan coil ile serinletme uygulamalarını yıllardır yüzlerce projede uygulamaktadır.

KONERJI Mühendislik uzun yıllara yayılan tecrübesi ile binanıza en uygun yerden ısıtma , merkezi vakum toz emme ,  ısı pompası ve  güneş enerjisi sisteminin kurulumunu sağlar.

Firmamız yerden ısıtma montaj ürünleri imalatı yanında elektrikli havlu kurutucu , merkezi süpürge ,ayna buğu önleme folyo imalatı , ithalat ve ihracatını da gerçekleştirmektedir.

       

konut , ofis , otel ve işyeri projeleriniz için eksikisz ürün ve hizmet programı, Fancoil ile ısıtma soğutma , yerden ısıtma ile ısıtma ve her sistem için ısı pompası çözümlerimiz.

 

DANFOSS Danimarka merkezli 79 yıllık bir firmadır. DANFOSS ısıtma ürünleri , ısıtma otomasyonu üretimi yapan ve bünyesinde bir çok fabrikaya sahip bir firmadır.

Danimarka’nın en büyük firmalarından bir tanesi olan The Danfoss Global Group, birçok endüstriye hitap eden mekanik ve elektronik komponentlerin; araştırma-geliştirme, üretim, satış ve servis alanlarında liderdir.

DEVI elektrikli yerden ısıtma ürün ve uygulamaları , DEVI DANFOSS grup bünyesinde sadece elektrikli zemin ısıtma ürünleri üreten bir grup şirketidir.

DEVI 1942 yılında kurulmuş ve 1 ocak 2003'te Danfoss Grup bünyesine katılmıştır.Bugün Devi elde ettiği pazar payıyla elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde dünyanın en büyük şirketidir.DEVI dünyanın bir çok ülkesindeki satış ofisleri ve bayileri ile tüketiciye ulaşmaktadır.

       
       

borulu yerden ısıtma , sulu yerden ısıtma , zeminden ısıtma , tabandan ısıtma , döşemeden ısıtma , hamam ısıtma , açık alan ısıtması , cami ısıtma

Sulu Borulu Yerden Isıtma

Ev-Ofis Isıtma

Kış Bahçesi Isıtma

Sera Isıtma

Tavuk Çiftliği Isıtma

Havuz Çevresi Isıtma

Cafe-Restaurant Isıtma

Hamam Isıtma

SPA Isıtma

kablolu ısıtma , elektrikli ısıtma , hamam ısıtma , ev ısıtma , ofis ısıtma , işyeri ısıtma , açık alan ısıtma , kış bahçesi ısıtma , kapalı balkon ısıtma , rampa ısıtma , boru ısıtma , tank ısıtma , zemin ısıtma , banyo ısıtma , mutfak ısıtma , nexans ıstıcı kablo , termopadas ısıtma kablosu

Elektrik Kablolu Yerden Isıtma

Hamam Isıtma

Ev-Ofis Isıtma

Banyo Isıtma

Kapalı Balkon Isıtma

Buz Çözme

Rampa Isıtma

Boru Isı İzleme

Yarı Açık Alan Isıtma

       
       

karbon film , karbonik film , ısıtıcı film , cami ısıtma , halı ısıtma , halı altı ısıtıcı , parke altı ısıtıcı , cami halı altı ısıtıcı , kore film , ayak sobası , ayak ısıtma , döşemeden ısıtma , zeminden ısıtma

Karbon Film Zemin Isıtma

Parke Altı Isıtma

Halı Altı Isıtma

Balkon Isıtma

Kış Bahçesi Isıtma

Cafe Isıtma

Cami Isıtma

Ayak Isıtma

merkezi süpürge , merkezi vakum süpürge , vakum borusu , süpürge ünitesi , süpürge prizi , mutfak faraş sistemi

Merkezi Süpürge

Vakum Süpürge

Süpürge Ünitesi

Vakum Borusu

Süpürge Seti

Faraş Sistemi

Süpürge Prizi

       
       

Türk hamamı ısıtma , hamam ısıtma , göbektaşı ısıtma , kablolu hamam ısıtma , elektrikli hamam ısıtma , borulu hamam ısıtma , duvar ısıtma , elektrikli duvar ısıtma , nexans ısıtıcı kablo , termodas ısıtma kablosu , güçlü ısıtma kablosu

Türk Hamamı Isıtma

Elektrikli Hamam Isıtma

Borulu Hamam Isıtma

Buhar Odası Isıtma

Göbektaşı Isıtma

SPA ısıtma

Masaj Odası Isıtma

Havuz Çevresi Isıtma

Hamam Duvar Isıtma

Hamam Yer Isıtma

ısı pompası , havadan suya ısı pompası , LG ısı pompası , ARÇELİK ısı pompası , DAIKIN ısı pompası , FERROLI ısı Pompası , NIBE ısı pompası , Fan coil , ısı pompası ile yerden ısıtma , hava kaynaklı ısı pompası , toprak kaynaklı ısı pompası , su kaynaklı ısı pompası

Isı Pompası

Hava Kaynaklı Isı Pompası

Toprak Kaynaklı Isı Pompası

Su Kaynaklı Isı Pompası

Isı Pompası-Yerden Isıtma

Isı Pompası - Duvardan Isıtma

Isı Pompası - Tavandan Serinletme

Isı Pompası - Sıcak Kullanım Suyu

Isı Pompası-Fan Coil

Isı Pompası Havuz Isıtma

       
       

danfoss döşemeden ısıtma , danfoss yerden ısıtma , devi elektrikli zemin ısıtma , danfoss ısıtma otomasyonu

DANFOSS Döşemeden Isıtma

 

DANFOSS Borulu Yerden Isıtma

DEVI Elektrikli Zeminden Isıtma

DANFOSS Isıtma Otomasyonu

 

fan coil cihazları,fan coil ile ısıtma ve serinletme

Fan Coil Cihazları

Fan coil cihazları ısıtma ve serinletme amaçlı olarak kullanılır.

Fan coil cihazları duvar tipi,döşeme tipi , tavan tipi , kanallı tip ve 4 yöne üflemeli olarak sınıflandırılır.

 

       
       

cami ısıtma , halı altı cami ısıtma , camilerde ısıtma sistemi , karbon folyo cami ısıtma

Cami Halı Altı Isıtma

Camilerde 3 türlü ısıtma sistemi uygulaması yapmaktayız. Borulu cami ısıtma , kablolu cami ısıtma ve karbon folyolu cami ısıtma sistemleri.

 

elektrikli banyopan , elektrikli havlupan , elektrikli banyo radyatörü

Elektrikli Banyopan

RODELA elektrikli banyopanlar sabit kendinden termostatlı olarak Türkiye.de imal edilmektedir. Isıtma gücü 300 W - 600 W .dır. Türkiye.nin heryerine hızlı kargo ile zamanında teslimat.

 

 

       
       

güneş elektriği , güneş pili , güneş enerjisi ile elektrik üretimi , bedava elektrik , elektrik üretimi , güneş pilleri ile lektrik elde etmek

Güneşten Elektrik

Fotovoltaik paneller vasıtası üretilen elektrik enerjisi uygun çevirici ve akülerle 12, 24,48 yada 230 V olarak kullanımınıza sunulur.

Bölge bilginizi , kullanım alanını ve ihtiyacınız olan günlük ihtiyacı bize yazın .

Ayna Buğu Önleme Folyosu

Firmamız 1 mm.den daha ince folyo ile aynaların arkasına kolayca monte edilen ısıtıcı folyo imalatı da yapmaktadır.

 

       
       

alüminyum radyatör , aliminyum radyatör , renkli radyatör , dik radyatör , estetik radyatör , alüminyum havlupan , aliminyum banyo  radyatörü , elektrikli radyatör , elektrikli banyopan , resimli radyatör , aynalı radyatör , ahşap desenli radyatör

Isı Pompasına Uyumlu

Alüminyum Radyatör

Alüminyum Banyopan

Dik Radyatör

Estetik Radyatör

Aynalı Radyatör

Elektrikli Radyatör

GÜNEŞ ENERJİSİ , termik güneş enerjisi ,paket enerji , paket güneş enerjisi , güneş enerjisi sıcak su , otel sıcak su , güneş enerjisi ile ısıtma , havuz ısıtma , yerden ısıtmaya destek , basınçlı güneş enerjisi , seçiici yüzey , prizmatik camlı kollektör

Termik Güneş Enerjisi

Selektif Kollektörler

Paket Sıcak Su Sistemleri

Güneş Elektriği

   

 

KONERJİ - Avrupa Birliği Leonardo da Vinci Projesi'nde...

Avrupa Birliği'ne üye ve aday ülkelerin mesleki eğitime yönelik politikalarını desteklemek ve geliştirmek amacıyla kurulmuş olan Leonardo da Vinci Programı; kurumlara Avrupa çapında ortaklarla birlikte çalışma, yenilikçi metot ve uygulamaları paylaşma, çalışanlarının bilgi, beceri ve uzmanlıklarını artırma fırsatı sağlar

Isıtma, Serinletme ve Sıcak Su

Konforlu ve verimli çözümler

İster apartman dairesi , ister müstakil bir konut , ister bir otel isterse binlerce m2.den oluşan rezidans projesi olsun hepsine uygun bir ısıtma-soğutma çözümümüz vardır.

 

Mimari projenizi bize mail ile ulaştırdığınızda size yerden ısıtma , yerden ısıtma-fancoil yada fancoille ısıtma soğutma çalışmasını yapar size teklif olarak sunarız.

Mailinizde proje hakkında ayrıntılı bilgileri de yazmayı unutmayınız.

Güncel Projelerimiz İçin TIKLAYINIZ.

ısı pompası ile verimli enerji çözümleri

 

 Yerden Isıtma ve Avantajları / Dezavantajları
Yerden Isıtma Nasıl Yapılır ?
 Yerden Isıtma/Duvardan Isıtma Malzemeleri
 PexLIFE Borulu Yerden Isıtma
 PEXLIFE PEX-b Yerden / Duvardan Isıtma
 DANFOSS PE-RT Isıtma / Serinletme Borusu
 Parke Altı Karbonik Isıtma
 Cami Isıtma Sistemleri
 Ayak Sobası / Halı Soba
 Balkon / Kış Bahçesi Isıtma
 LG /ARÇELİK Hava Kaynaklı Isı Pompası
 Hamam Isıtma Sistemleri
 Hamam Isıtma Kablosu
 Fan Coil Cihazları
 Elektrikli Isıtmalar İçin Termostatlar
 Sera / Bitki Kök Isıtma Sistemleri
 Duvardan Isıtma / Serinletme
 Elektrikli Radyatör / Havlu Radyatör
 Ürün ve Hizmet Broşürleri
 Kullanım ve Kurulum Klavuzları
 FUAR Etkinlikleri
 Bayi ve İşortaklığı Teknik Gezileri
 Sık Sorulan Sorular
 Kesikli Kullanıma Uygun Isıtma Sistemleriı

.

 

 Ticaret Sicil No : 86210

Kuruluş Yılı : 1998

Mersis No : 0405004398400018

  Konerji adres ve telefon

T : 0 850 303 86 08

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08.30 - 18.00

Cumartesi : 09.00-13.00

Pazar ve resmi tatillerde kapalıyız.

 

 

 
 
  Yerden Isıtma   Isı Pompası   Güneş Enerjisi   Türk Hamamı   Fan Coil   Merkezi Süpürge   Radyatör

>Sulu Borulu Yerden Isıtma

>Yerden Isıtma Malzemeleri

>Kablolu Zeminden Isıtma

>Karbonik Yerden Isıtma

>Termostatlar

>Modülasyon Paneli

>Isıtma Serinletme Borusu

>Cami Isıtma Sistemleri

>Kapalı Balkon Isıtılması

>Kış Bahçesi Isıtması

>Yarı Açık Alan Isıtma

>Kenar Yalıtım Bantı

>Kollektör Dolabı

>ARÇELİK  Isı Pompası

>Fan Coil

>Hava Kaynaklı Isı Pompası

>LG/ARÇELİK Isı Pompası

>Hava Kaynaklı Isı Pompası

>Su Kaynaklı Isı Pompası

>Isı Pompası/Yerden Isıtma

>Isı Pompası / Havuz Isıtma

>Havuz Isı Pompası

>Pasif Serinletme

>Isı Pompası Nedir ?

>Isı Pompası Elektrik Tüketimi

>Drain Serpantin Kollektör

>Paket Güneş Sıcak Su

>Hibrid Kollektörler

>Güneşten Elektrik

>Güneş Enerjisiyle Isıtma

>Solar Sıvı TERMSOL

>Solar Kontrol Paneli

>Solar Pompa Seti

>Güneşle Havuz Isıtma

 

>Kablolu Hamam Isıtma

>Borulu Hamam Isıtma

>Hamam Termostatları

>Hamam Isıtma Borusu

>Hamam Isıtma Kablosu

>Zaman İçinde Hamamlar

======================

Özel Çözümler

>Soğuk Hava Deposu Koruma

>Ayna Buğu Önleme

>Kök Isıtma

>Duvar Tipi Fan Coil

>Esnek Tip Fan Coil

>Kanallı Tip Fan Coil

>Kaset Tipi Fan Coil

>Döşeme Tipi Fan Coil

>FanCoil / Yerden Isıtma

>Daire Tipi Merkezi Süpürge

>Villa Tipi Merkezi Süpürge

>Otel Tipi Merkezi Süpürge

>Apartman Tipi M.Süpürge

>Süpürge Aksesuarları

>Orjinal Süpürge Borusu

>Şeffaf Vakum Borusu

 

>Alüminyum Radyatör

>Havlu Radyatör

>Elektrikli Radyatör

>Aynalı Radyatör

>Resimli Radyatör

>Elektrikli Banyopan

>Termik Sıvı TERMSOL

>H Ventilli Radyatör

>Çocuk Odası Radyatörü

>Dik Radyatör

>Desenli Radyatör

>Ahşap Des.Radyatör

========================================================================================================

danfoss yerden ısıtma , danfoss ısı pompası

rodela merkezi toz toplama sistemleri

devi kablolu elektrikli yerden ısıtma

========================================================================================================

RODELA yerden ısıtma termostatları , rodela elektrikli havlupan , elektrikli radyatör , merkezi süpürge , ayna buğu önleme

PEXLİFE YERDEN ISITMA BORUSU , RODELA ELEKTRİKLİ RADYATÖR

FERROLI hava kaynaklı ısı pompası , ferroli fan coil cihazları

modpan yerden ısıtma stroforu , modpan modülasyon paneli , modpan köpük , modpan u klips

arçelik ısı pompası , arçelik-lg ısı pompası

 

 

 

 

 

 

© 2006-2014 Telif Hakları Yasası gereği yazardan YAZILI cevap alınmadan hiçbir yazı ve fotoğraf "alıntı" adı altında kullanılamaz.